Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Faleminderit USA!”, Eduard Selami reagon pas futjes së Sali Berishës në LISTËN E ZEZË të SHBA: Fillimi i fundit të pandëshkueshmërisë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryetari i Partisë Demokratike, politikani i njohur demokrat Eduard Selami reagon pas vendimit të DASH për shpalljen “non-grata” të Sali Berishës dhe familjarëve të tij.

Selami falenderon SHBA për këtë vendim, dhe thotë se ky është fillimi i fundit të korrupsionit dhe pandëshkueshmërisë së lartë dhe të gjatë në vendin tonë.

“Fillimi i fundit të korrupsionit dhe pandëshkimit të lartë dhe të gjatë në Shqipëri. Faleminderit USA”, deklaron Selami.

fgdfhdtrhjed4rhh

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img