Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Atentat me armë zjarri gjatë orëve të vona të mbrëmjes në Vlorë, plagoset 38-vjeçari (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë orëve të vona të mbrëmjes në Vlorë, ku ka mbetur i plagosur një 38-vjeçar.

Policia njofton se rreth orës 23:30, në spitalin e Vlorës ka shkuar i plagosur “dyshohet me armë zjarri në rrethana ende të paqarta, shtetasi E.B., 38 vjeç, banues në fshatin Kaninë”.

Mësohet se 38-vjeçari i plagosur është Edison Begaj, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Burime për media bëjnë me dije se Begajt i është bërë atentat dhe ka marrë katër plumba në këmbë. 38-vjeçarit i kanë bërë pritë dhe në momentin që po futej në banesë është qëlluar me katër plumba.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe sqarimin e saj.

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 29.05.2021, rreth orës 23:30, në spitalin e Vlorës, ka shkuar i plagosur dyshohet me armë zjarri në rrethana ende të paqarta, shtetasi E. B, 38 vjeç, banues në fshatin Kaninë, Vlorë, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img