Hapësire reklamuese

Aktualitet

VIDEO/ U futën mes turmës, qytetarët përzënë të “infiltruarit” nga protesta

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ U futën mes turmës, qytetarët përzënë
Qytetarët përzënë të "infiltruarin"

Vijon prej më shumë se një ore protesta para Bashkisë së Tiranës. Protesta ka nisur e qetë ndërsa më pas ka pasur përplasje me policët.

Po ashtu në drejtim të Bashkisë së Tiranës janë hedhur shashka, tymuese dhe molotovë që shkaktuan flakë në dyert e këtij institucioni.

Gjatë këtij tubimi janë përzënë edhe dy persona, që sipas protestues ishin policë të infiltruar. Ka qenë deputeti i PD, Flamur Noka që i ka cilësuar si policë të infiltruar dhe i ka larguar nga protesta.

Po ashtu nga protesta u largua edhe një person, i cili u kap duke filmuar me celular nga godina e Bashkisë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese