Hapësire reklamuese

Aktualitet

Me urdhër të SPAK policia zbarkon në disa qytete të vendit, efektivët mësyjnë te pallati në Lezhë

Shkruar nga Newsbomb
Me urdhër të SPAK policia zbarkon në disa qytete të vendit,
Pamje nga ksioni policor

Forcat e policisë kanë zbarkuar në disa qytete të vendit. Burime për mediat bëjnë me dije se prej orëve të para të mëngjesit të sotëm, me urdhër të SPAK, po zhvillohet një aksion në disa qytete, përfshirë edhe Lezhën.

Efektivët kanë zbarkuar në lagjen “SMT” (Stacioni i Makinave dhe Traktorëve) në Lezhë, si dhe mësohet se po ushtrojnë kontrolle në një pallat në këtë zonë.

Lidhur me këtë aksion policor deri më tani nuk kemi më tepër informacione, priten më tepër detaje në vijim!

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese