Hapësire reklamuese

Aktualitet

E rëndë në Shkodër/ 26-vjeçari dhunon barbarisht të miturin në ambientet e shkollës, 16-vjeçarit i bie të fikët (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
E rëndë në Shkodër/ 26-vjeçari dhunon barbarisht
Foto ilustruese

Një i mitur, vetëm 16-vjeç është dhunuar barbarisht në ambientet e shkollës 9-vjeçare në Shkodër.

Rasti i rëndë u soll nga emisioni investigativ STOP ku përmes një video të regjistruar nga bashkëmoshatarët e të miturit, shihet se si Elvis Fikaj 26 vjeç nga Shkodra shkon në ambientet e shkollës ku studion 16-vjeçari.

26-vjeçari e ka “mbërthyer” ngjitur në murin e godinës së shkollës dhe e dhunon duke e goditur në fytyrë dhe më pas me shkelma në bark derisa të miturit i bie të fikët.

Nga dëshmitë e bashkëmoshatarëve, ky nuk është rasti i parë që Elvis Fikaj 26 vjeç shkon në ambientet e shkollës. Ata tregojnë se vajza të vogla kanë rënë pre e ngacmimeve të tij, ndërsa policia nuk ka marrë asnjë masë ndaj tij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese