Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksidenti i rëndë në Shkodër-Koplik, raportohet për një të vdekur: Mercedesi i bërë “copë-copë” përfundon në arë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person raportohet se ka mbetur i vdekur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Shkodër-Koplik. Gjithashtu, raportohet se ka dhe persona të plagosur.  

Dy mjete janë përplasur me njëri-tjetrin në fshatin Omaraj dhe si pasojë e përplasjes së fuqishme, një person ka vdekur. Nuk dihet identiteti i tij dhe shkaqet e aksidentit, ndërsa Policia ndodhet në vendngjarje.

Siç shihet nga foto, përplasja ka qenë shumë e fuqishme, aq sa një mjet tip Mercedes Benz E Class, është bërë “copë-copë” dhe ka përfunduar në një arë, krah rrugës.

MERCEDESI 1
Pamje nga vendngjarja

“Më datë 18.05.2021, reth orës 08:45, në rrugën e fshatit Omaraj, Malësi e Madhe, ka ndodhur një aksident rrugor ku janë përfshirë tre mjete. Si pasojë e aksidentit një person ka ndërruar jetë, identiteti të cilit nuk dihet akoma. Veprimet po kryhen me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton Policia.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img