Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Rita Lati

‘Ulëriti, u mërzit’, Roza tregon si reagoi Rita Lati kur i tregoi për herën e parë

Mbrëmjen e djeshme në 'Xing me Ermalin" ishin të ftuara, Rita dhe Roza Lati. Nënë e bijë ato folën për marrëdhënien e tyre që...

Rita Lati thumbon Agron Llakajn: Nuk më zëvëndësuan dot

Mbrëmjen e djeshme, në Soirée me Jonida Shehun patëm mundësinë të dëgjonim dhe shihnim atmosferën që vetëm vlonjatët mund të krijojnë. ...

Përlotet Rita Lati, Roza i bën të papriturën në mes të emisionit

Mbrëmjen e kaluar aktorja Rita Lati ka qenë e ftuar ne emisionin 'Why Not' të moderuar nga vazja e saj Roza. ...

‘Kam bërë seks në plazh’, Rita Lati shokon me deklaratën e fortë

Rita Lati është një prej aktoreve më të dashura të publikut shqiptar. Ajo dallohet për të thënit opinionet troç dhe pa...

‘E lumtur për mamin’, Roza Lati flet hapur rreth divorcit të prindërve në fëmijëri

Moderatorja e njohur Roza Lati, njëkohësisht edhe vajza e aktores Rita Lati ka folur për divorcin e prindërve. E ftuar në...

Rita Lati tregon pse nuk u martua sërish: S’kam qenë asnjëherë pa burra, por…

Rita Lati është një ndër aktoret më të njohura të skenës shqiptare. Ajo gjithmonë është dalluar për humorin që e karakterizon....

‘Dikur është mbyllur në banjë’, rrëfehet Bleona Qerreti: Unë jam si të fortët,  zborin e kam bërë në Shqipëri

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti është e ftuara e sotme e emisionit ‘Why Not’. Ndër të tjera gjatë intervistës, ajo ka...

Rita e këshillon të bijën për meshkujt: Të kenë X6-a, të kenë fabrika dhe 14 shtëpi në plazh

Roza dhe Rita Lati ishin të ftuara gjatë mbrëmjes së djeshme në emisionin e Luana Vjollcës ku u përballën me njëra-tjetrën në shumë lojëra....

‘O ta ndaja nga ai o vdisja’, Rita Lati zbulon sekretet e së bijës

Nënë e bijë, Rita dhe Roza Lati ishin mbrëmë të ftuara në emisionin 'Shiko kush luan' në Top Channel.  Ato ishin përfaqësuese të skuadrave...

E bija i kërkon falje Rita Latit, ja cila është bëma e saj e rradhës (Foto)

Roza Lati është një ndër moderatoret më të njohura dhe më karizmatike në vendin tonë. Ajo njihet edhe për lidhjen...

Lajmet e fundit