Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Zarfi i Zi përjashton Meritonin dhe Ilnisën nga Big Brother VIP, Egla Ceno shfaqet në izolim

Shkruar nga Newsbomb
Zarfi i Zi përjashton Meritonin dhe Ilnisën nga Big Brother VIP, Egla
Meriton dhe Ilnisa/ Fotomontazh

Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli janë njohur me përmbajtjen e zarfit të zi që qëndronte prej ditësh brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Ledion Liço u ka bërë me dije se "Vëllai i Madh" ka vendosur t'i eleminojë nga gara.

Përplasjet me Egla Cenon kanë sjellë këtë vendim, që me sa duket ka një tjetër plan për të tre të skualifikuarit. Siç tregoi Liço, aktorja po qëndron e izoluar në një dhomë, ndërsa Meritoni me Ilnisën janë zhvendosur në një tjetër ambient.

Pritet të shihet se çdo të ndodhë, ndërsa nuk përjashtohet mundësia që Big Brother VIP t'i japë një tjetër mundësi duke garuar të tre në të njëjtin ambient, deri në përfshirjen më vonë me banorët e tjerë. Le të presim...

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese