Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO E TURPSHME/ Djali i miliarderit ngacmon këngëtaren shqiptare, tenton ta puthë me zor

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO E TURPSHME/ Djali i miliarderit ngacmon këngëtaren shqiptare,
Kengetarja shqiptare ne skene, djali i miliarderit e ngacmon

Këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira është përballur me një situatë aspak të këndshme. Gjatë koncertit të saj të fundit djali i një prej miliarderëve grekë është ngjitur në skenë ku Foureira po performonte dhe ka filluar ta ngacmojë.

Sipas mediave greke djali thuhet se është i biri një prej pronarëve më të mëdhenj të anijeve në vend, Evangelos Marinakis.

Siç shihet dhe në videon që po bën “namin” në rrjet , këngëtarja ndërpreu performancën e saj dhe e mërzitur iu drejtua të riut duke i thënë se është duke bërë punën e saj.

“Jam duke bërë punën time, nuk është e mirë kjo situatë. Unë do të këndoj një këngë të fundit dhe do të ndërpres shfaqjen, më vjen keq”, tha këngëtarja me origjinë shqiptare.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese