Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Të izoluar në Big Brother, Roza merr çantën dhe del nga dera, ku po shkon vallë?!

Shkruar nga Newsbomb

Të izoluar në Big Brother, Roza merr çantën dhe del nga

Ngjarjet e fundit në Big Brother duket se jo pak kanë çorientuar opinionin publik. Tashmë në fokus të publikut është vendosur moderatorja Roza Lati, e cila ka marrë çantën në krahë dhe ka dalë nga një derë. Po se për ku është nisur moderatorja, nuk dihet asgjë.

Ndërkohë që në rrjet kanë “plasur” memet, pasi ditët e fundit është bërë e zakonshme që banorët dalin nga një “xhiro”.

Dalja e presupozuar e Eglës, që më pas, produksioni doli me një sekuencë videoje, ku dukej se ajo është veçuar nga banorët e tjerë si mënyrë për të kryer dënimin e vendosur nga vëllai i madh.

Më pas kemi daljen e Heidit për të dhënë një intervistë ne Ftesë në 5.

E ndërsa, saga e daljeve vijon me llnisën që herë pas here kujton se ka raste që natën nuk e ka kaluar brenda shtëpisë së famshme Big Brother.

Presim që të tjera detaje të qartësohen në prime-n e reality-show-t “Big Brother”.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese