Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

Safet Gjici

Pas distancimit të RAMËS, Safet Gjici kërkon FALJE për heqjen e titullit ‘Nderi i Kukësit’ për Veton Surroin: U NXITUAM, por e kërkuan 57...

Kryetari i Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici ka reaguar pas heqjes së titullit "Nderi i Qarkut Kukës" politikanit kosovar Veton Surroi. ...

I doli në mbrojtje Bashës, socialistët ‘HAKMERREN’ ndaj Veton Surroit, i heqin TITULLIN ‘Nderi i Kukësit’

Këshilli i Qarkut të Kukësit i ka hequr titullin "Nderi i Qarkut Kukës" publicistit dhe politikanit kosovar Veton Surroi. Në mbledhjen...

Gjici mbledh për zgjedhje ‘kuvendin e burrave’ në Shishtavec, por harron masat! Vetëm 2 nga 30 veta me maskë; a do i gjobisë policia?

Kryetari i Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici ka zhvilluar një takim me asamblenë e burrave të PS, sot në oborrin e shkollës në Shishtavec,...

‘Vitin tjetër avioni i parë Low Cost në Kukës’, Rama batuta me Gjicin: Vdes t’i sjell këtu ata londinezët e Kukësit, mjafton nënën të...

Kryeministri Edi Rama ka vizituar sot qytetin e Kukësit, ku ka inspektuar punimet në Spitalin e ri Rajonal si dhe ato në aeroportin e...

Gjici i futet punës dhe pastron plehrat e Kukësit, Rama sulmon Shehun: E ktheu bashkinë në stacion autobusi

Me betimin e kryebashkiakut të ri socialist Safet Gjici për Kukësin ka nisur aksioni i pastrimit të plehrave në të gjithë qytetin, ashtu si...

Dako dhe Sejdini dorëzojnë ‘karriget’ pas 3 mandatesh, betohen kryebashkiakët e Elbasanit, Durrësit, Kukësit dhe Urës Vjagurore

Të tjerë kryebashkiakë të Partisë socialiste janë betuar sot dhe janë konstituuar Këshillat Bashkiakë. Mësohet se Vangjush Dako dhe Qazim Sejdini...

‘PD nuk liron zyrat’, gjykata i jep mandatin Safet Gjicit dhe Erion Isait (Lista me bashkitë e tjera)

Ndonëse opozita është shprehur se në bashkitë e tyre nuk do i lirojnë zyrat pasi nuk njohin zgjedhjet e 30 qershorit, gjykatat kanë dhënë...

Rama konfirmon Gjicin për bashkinë e Kukësit, flet me superlativa: E gjetëm kampionin mes jush

Kryeministri Edi Rama ka konfirmuar deputetin socialist Safet Gjici si kandidatin e PS për qytetin e Kukësit në zgjedhjet lokale. Rama...

Ndreu dhe Gjici fitojnë 34 milionë euro me tendera, ish-deputetja zbulon për çfarë i shpenzojnë

Në një deklaratë për mediat ish-deputetja Albana Vokshi ka ngritur akuza mbi dy deputetët socialistë Pjerin Ndreu dhe Safet Gjici. Vokshi...

Safet Gjici jep lajmin e madh për kuksianët: Ta gëzojmë së bashku!

Deputeti socialist i Kukësit, Safet Gjici njofton vendimin e qeverisë për të nisur punimet në Aeroportin e Kukësit. Gjici bën me...

Lajmet e fundit