Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

big brother seks

Ekzaltohen banorët me lajmin e madh të “Big Brother”

Olsi ka marrë në dorë zarfin që i është dorëzuar nga “Vëllai i Madh” dhe e lexon para banorëve të tjerë... ...

Lajmet e fundit