Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

Arber Çekaj

DEL VIDEO: Shikoni momentin kur Arbër Çekaj tentoi të arratiset nga “313-ta”, Fatmir Pjetri godet me çengel policët

Kanë dalë pamjet e para nga tentativa për arratisje nga bugu “313” e Arbër Çekajt dhe Fatmir Pjetrit. Në video shihet momenti kur Arbër...

Letra me shkrim dore! Çekaj: Do isha në Dubai apo në Kosta Rika nëse do të isha kriminel, jo në burg (Foto)

Arbër Çekaj ka mohuar të ketë lidhje me planin e arratisjes nga burgu 313. Çekaj me anë të një letre me shkrim shprehet se...

Preu damarët që Arbër Çekaj dhe Pjetri të arratiseshin nga qelia, kush është i dënuari që u vetësakrifikua për shokët e burgut 313 (EMRI)

Arbër Çekaj dhe Fatmir Pjetri u ndihmuan nga Lulzim Çepele në mënyrë që të realizonin arratisjen e tyre nga burgu 313 në Tiranë. Për të...

Sot seanca në GJKKO për kokainën e kapur në Durrës, sëmuret babai i Arbër Çekajt, SPAK kërkon “arrest shtëpie”

Është zhvilluar sot seanca gjyqësore ndaj të pandehurit Selim Çekaj, i cili u arrestua pas gjetjes së 49 kg kokainë në kontenierin me banane...

49 kg kokainë në kontejnerin me banane/ “Dorëzohet” prokuroria e Durrësit, SPAK merr në dorë dosjen e Çekajt

Prokuroria e Durrësit ka shpallur moskompetencë për dosjen në ngarkim të Selim Çekajt, babait të Arbër Çekajt. Dosja në fjalë është marrë për hetim nga...

613 kg kokainë e fshehur mes bananeve, Apeli i Posaçëm jep vendimin për Arbër Çekajn, ja sa vite burg do të bëjë

Apeli i Posaçëm ka shpallur vendimin përfundimtar për Arbër Çekajn, Armando Pezakun dhe Donaldo Lushajn, të cilët akuzohen për trafikimin e 613 kg kokaine...

Lajmet e fundit