Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Zyrtarja e Partisë së Lirisë feston ditëlindjen, Meta e uron: Me guximin dhe optimizmin e saj ka frymëzuar të rinjtë

Lajme të ngjashëm

Zyrtarja e Partisë së Lirisë, Elona Guri feston sot ditëlindjen. Ndërsa kreu i kësaj force politike, Ilir Meta ka zgjedhur ta urojë publikisht.

Në një postim në rrjetet sociale, Meta shprehet se Guri ka qenë frymëzim për të rinjtë e kësaj force politike duke i mësuar të mos dorëzohen kurrë.

Mesazhi i urimit të Metës:

Shumë lule dhe urime për ditëlindjen e Elonës sot në këtë ditë të shënuar për nënat, gratë dhe vajzat tona.

Elona dikur një gjimnaziste 15 vjeçare kur e kam takuar për herë të parë dhe Elona sot një nënë me dy vajza të mrekullueshme merr kaq shumë lule dhe urime nga qindra e mijëra të rinj e të reja, të cilët i ka mbështetur në sfidat e tyre dhe i ka frymëzuar me guximin dhe optimizmin e saj të përhershëm që të mos dorëzohen kurrë.

Edhe 100 vite të tjera për Uraganin e rinisë

 

Më shumë