Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Zyrtarisht në fushatë, ku po e pi kafen e mëngjesit kryeministri Rama (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Motorrët e fushatës janë ndezyr tashmë zyrtarisht dhe dita e sotme e ka zënë kryeministrin Edi Rama në qytetin e Peshkopisë. I ndodhur në qarkun e Dibrës që prej pasdites së djeshme, Rama sot ka vendosur të pijë kafen e mëngjesit me banorët e Peshkopisë.

Aktualisht ndodhet me disa nga banorët, ndërsa tavolinës i është bashkuar edhe kryetari i bashkisë, Muharrem Rama.

“Peshkopi, kafja e mëngjesit me banorë – Siç luftuam dhe fituam për Vetingun, do të luftojmë e fitojmë për të rritur ekonominë dhe punësimin si asnjëherë më parë. Kemi bërë shumë. Më shumë akoma mbetet për të bërë. Po ka edhe shumë për të humbur, nëse #PartiaSocialiste  nuk mban, pa të tjerë në prehër, timonin e reformave”, shkruan Rama, ndërsa momentalisht po degjon problemet e qytetarëve dibranë. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img