Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

‘Zyrtarisht e martuar’ HABIT këngëtarja shqiptare, poston FOTON me unazë

spot_img

Lajme të ngjashëm

f739126911a8e846e1e4e33ec7b3fb1c

Atmosfera e festës së ditëlindjes dhe dhuratave të shtrenjta duket se nuk ka kaluar për Era Istrefin.

Ja ku na vjen një tjetër surprizë që nuk e prisnim prej saj.

Ditën e djeshme ajo ka postuar një foto, me një unazë Cartier në gisht, ku po te mos ishte për sqarimin që vet i ka bërë fotos, me siguri do ta kishim besuar që ajo është e martuar.

Në fakt Era ka shkruar: “Zyrtarisht e martuar me veten” ! Sigurisht, kjo duket një lojë nga ana e këngëtares por asnjëherë nuk i dihet ndoshta martesa është në planet e afërta të saj.

36853540_1834719826571795_9125979620443684864_n.png

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img