Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Zyrtarisht çift! “Shpërthejnë” puthjet e ‘zjarrta’ mes Andit dhe Melisës (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

‘Ku ka zë nuk është pa gjë’, epo rasti i Andit dhe Melisa LLeshit e vërteton më së miri këtë shprehje të vjetër popullore.

Pas aludimeve të shumta se mes dy ish-konkurentëve të ‘Përputhen’ kishte një romancë, dyshimet kanë marrë fund, pasi ata janë vërtet në një lidhje.

Dhe këtë fakt e ka pranuar vetë Melisa mbrëmjen e djeshme përmes një puthje të zjarrtë, pasionante me Andin në videoklipin e saj më të ri.

Epra, ‘flini të qetë tani’, nuk ka më dyshime Andi dhe Melisa janë bashkë.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img