Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
66 %
1.5kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
21 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Zyrtari i lartë amerikan vjen të hënën në Tiranë por personazhi i njohur zbulon çfarë i tha dje Donald Lu në takimin e shkurtër Lulzim Bashës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dhe kjo do të kryhet.

Më shumë

spot_img