Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Zyrtarët e lartë të LSI-së zbarkojnë në shesh, i bashkohen protestës së qytetarëve (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

67cdf12fbe93c15c575a6064af167909

Në protestën e ditës së sotme janë parë mes protestuesve edhe zyrtarë politikë të LSI-së, të cilët kanë qenë në mbështetje të qytetarëve për të kërkuar dorëheqjen e drejtorit të policisë Ardi Veliu.

Në foton e siguruar nga neësbomb shihen ish-deputetja e LSI-së Floida Kërpaçi dhe kryetari i LSI-së për Tiranën Përparim Spahiu.

Ata shihen së bashku në afërsi të Kuvendit, ndërsa më pas kanë marshuar me qytetarët në drejtim të sheshit “Skënderbej”.

Më herët Floida Kërpaçi u shpreh se në protestë kishte shkuar si një qytetare e thjeshtë dhe prezenca e saj nuk kishte asnjë qëllim politik.

Më shumë

spot_img