Tirana
light rain
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
2.1kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Zyrtarët austriakë dhe hungarezë zbarkojnë në Kepin e Rodonit, kjo është arsyeja që i ka bërë bashkë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë
spot_img
spot_img