Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Zyrtare: Xherdan Shaqiri te klubi i madh anglez

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Futbollisti shqiptar i kombëtares zvicerane, Xherdan Shaqiri është bërë pjesë e ekipit të Liverpool.

Shaqiri do të vijojë të qëndrojë në Premier Ligë, pas transferimit nga Stoke City për 13 milion euro, me një kontratë pesë vjeçare.

26-vjeçari nga Kosova ka thënë fjalë pozitive për trajnerin e tij të ri Jurgen Klopp, dhe është shprehur i lumtur për transfertën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img