Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
3.6kmh
75 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
12 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

ZYRTARE/ Në Shkodër bien “tupanat”, BEKIM BALAJ firmos për 3 vite

Lajme të ngjashëm

Bekim Balaj është tashmë zyrtarisht lojtari më i ri i Vllaznisë. Sulmuesi shkodran është rikthyer kështu në Shkodër në qytetin e tij të lindjes për të qenësërish protagonist në kampionatin shqiptar.

Sulmuesi i kombëtares shqiptarë ka firmosur me 3 vite kontratën me kuqeblutë dhe dëshira e madhe e tifozëve të Vllaznisë është bërë realitet. Ky është afrimi mëi bujshmë në këtë merkato, ku 31-vjeçari lë me “gisht në gojë” Tiranën apo Partizanin.

“Klubi i Futbollit Vllaznia në përmbushje të objektivave sportiv, njofton se ka arritur marrëveshjen e bashkëpunimit për 3 sezone sportive, me lojtarin e Kombëtares shqiptare Bekim Balaj. MIRË SE VJEN BEKIM BALAJ!”, shkruan kllubi kuqeblu.

Më shumë