Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

ZYRTARE/ Max Allegri bëhet trajneri i ri Zonjës së Vjetër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Juventus ka prezantuar Max Allegrin në një formë gjeniale. Bardhezinjtë kanë publikuar një hartë në rrjetet sociale, duke vënë në dilemë tifozët. Harta është e Minnesotas, një nga shtetet e Amerikës.

Kuizi ishte i thjeshtë, Allegri vite më parë kishte vënë bast për një kal që quhej Minnesota, teksa i kishin thënë se më shpejt mund të bëhet ai trajner i Juventus sesa të fitonte ai kalë.

“Një herë vura bast për një kalë, Minnesota. Personi më tha se ishte më lehtë për mua të isha trajner në Serie A sesa të fitonte ai kalë. Minnesota fitoi dhe unë jam trajner në Serie A”, është shprehur Allegri kohë më parë në një rrëfim. Një prezantim me të vërtet gjenial për rikthimin e Allegrit në stol.

E dhëna tjetër është edhe xhaketa në tokë, teksa Allegri e hodhi në nxehje e sipër në sfidën kundër Carpit. Nuk ka më dyshime, me bardhezinjtë që prezantojnë në mënyrë të veçantë Allegrin.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img