Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

ZYRTARE/ Klodian Duro zgjidhet trajner i Kamzës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas shumë spekulimeve se kush do të merrte drejtimin e Kamzës ka ardhur dhe lajmi që i ka dhënë zgjidhje çdo dileme për stolin. Ish-trajneri i Kukësit dhe ish-futbollisti i Kombëtares Klodian Duro është konfirmuar nga klubi kamzali si tekniku më i ri i Kamzës.

albsig

spring

Lajmi zyrtar është dhënë në faqen e ekipit në “Facebook”.

“Klubi bën të ditur akordin me trajnerin Klodian Duro. Prezantimi zyrtar do të zhvillohet nesër (e mërkurë) ora 17:00 në ambjentet tona.”

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img