ZYRTARE/ FSHF njofton nisjen e futbollit, SUPERLIGA mbetet “në ajër”

Publikuar tek: sport, më 11:00 28-10-2020 ZYRTARE/ FSHF njofton nisjen e futbollit, SUPERLIGA mbetet “në ajër”

Federata Shqiptare e Futbollit bën me dije se këtë fundjavë do të nisë edicioni i ri futbollistik 2020/2021 në Kategorinë e Parë, Kategorinë e Dytë dhe në të gjitha nivelet e moshave.

Sektori i Garave në FSHF i ka nisur njoftimet klubeve dhe po kryen përgatitjen e nevojshme për këtë rifillim.

Sa i përket Kategorisë Superiore, ashtu siç është njoftuar edhe nga Liga Profesioniste e Futbollit, vendimi do të merret në mbledhjen që presidentët e klubeve do të zhvillojnë sipas programit ditën e premte. /Marrë nga Newsport.al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « CHAMPIONS LEAGUE/ Bayern Munchen bën detyrën në Rusi, Interi zhgënjen sërish
»
Article Logic
Execution time: 0.011564970016479
array(1) { ["section"]=> string(71) "zyrtare-fshf-njofton-nisjen-e-futbollit-superliga-mbetet-ne-ajer-225468" }