Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Zv.ministri publikon FOTOT: Po punohet që by-passi i Fierit të hapet para sezonit turistik

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b207446c3f0c8fbe7ca42fb35d7e9f5b

Zëvendës ministri i Infrastukturës dhe Energjisë, Artan Shkreli publikon fotot e punimeve të by pass-it të Fierit.

 

Sipas Shkrelit, po punohet që By Pass-i të hapet para sezonit turistik. Të shohim se sa do të realizohet ky premtim pasi për vite të tëra pushuesit në jug janë përballur me një trafik të tmerrshëm e orë të gjata pritjesh.

‘S O T …pas hapjes së autorrugës së Elbasanit, po punohet me intensitet për hapjen para sezonit turistik të by-passit të Fierit…

Urat janë sfida e momentit ku është përqëndruar puna’, shkruan Shkreli.

 

53930204_2538697959536819_8356638702990000128_o.jpg54377103_2538698052870143_2680465973919612928_o.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img