Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Zv.ministri i Brendshëm krahason çeljen e fushatës së PS dhe PD: Dy botë, RREGULLI përballë KAOS-it! Shqiptarët duhet të mendojnë për këtë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zv.ministri i Brendshëm Julian Hodaj ka krahasuar mënyrën se si PS dhe PD bënë hapjen zyrtare të fushatës elektorale ditën e sotme.

Në një postim në rrjetet sociale ai shkruan se përballë ishin dy botë, rregulli dhe kaosi. Ai thotë se shqiptarët duhet ta shohin se cila parti mendon për ligjin, rregullat dhe shëndetin në një situatë pandemie.

“Dy botë, rregulli përballë kaosit! Kush mendon për ligjet, rregullat dhe mbi të gjitha, shëndetin në kohë pandemie? Shqiptarët duhet të mendojnë për këtë”, shkruan Hodaj.

Më shumë

spot_img
spot_img