Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Zv.ministri humbi jetën nga orteku i borës, gruaja prek me dedikimin: Kontrolloj në çdo dhomë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

31abc9b5668bd98a8b23f883b1f45a80

Muajin e kaluar zëvendësministri i Diasporës dhe djali i Nexhat Dacit, Arian Daci, humbi jetën si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë.

Dhimbja është e madhe për familjarët, në veçanti gruan e tij e cila vazhdimisht bën dedikime për bashkëshortin e ndjerë.

Mbrëmë ajo ka bërë një dedikim në Instagram, teksa shpreh se në çdo moment mendjen e ka te ai.

“Prania jote mbush tërë shtëpinë. Edhe kur je larg, sërish më bëhet sikur ti je aty. Kontrolloj cdo dhomë, duke pritur që të shoh, kthehem të të flas dhe ndjej se si zemra më tretet në heshtje. Ti je në mendjen dhe shpirtin tim. Je në cdo grimëz ajri që thith. Je pjesë e imja përgjithmonë”, ka postuar ajo duke citurar thënien e Rosanne Ambrose Brown.

ariandac_1550828537-5608510.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img