Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
4.1kmh
20 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zv.kryeministrja e Albin Kurtit tenton të rregullojë imazhin duke ngrënë në zyrë, pasi u takua me të dënuarin për ngacmim seksual

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zëvendëskryeministrja e Kosovës, Emilija Redzepi ka tentuar ta rregullojë imazhin e saj si përfaqësuese e lartë e Qeverisë, përmes një fotografie ku ajo shfaqet atë duke ngrënë ushqim në zyrë.

Zëvëndëskryeministrja, e cila vjen nga komuniteti boshnjak në Kosovë, është parë dje duke u ushqyer në zyrën e saj. Ka qenë asistentja e saj që ka ndarë fotonn e Redzepit shihet duke ngrënë sandëich.

Një tentativë e zëvëndëëses së Kurtit për të kuruar imazhin, pas takimit me një person të dënuar për ngacmim seksual. Fotoja u publikua pasi mediat më herët nxorën një tjetër pamje, kur zv.kryeministrja takohej Numan Baliqin, ish-deputetin e dënuar për ngacmim seksual.

Ish-ministri i Shëndetësisë Numan Baliqi, është shpallur fajtor për veprën penale të ngacmimit seksual dhe është dënuar me 2 vite burg.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img