Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
0kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
10 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Zv.DREJTORI i burgjeve stërvitet fuqishëm, ndan VIDEON mbi paralele

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Edhe pse në postin e zv/drejtorit, kjo nuk e pengon që të stërvitet çdo ditë dhe të mbajë trupin në formë.

 

Fjala është për Lefter Maliqin, zv/drejtorin e përgjithshëm të Burgjeve. Në një video që ai ka ndarë më qytetarët në rrjetet sociale, zv/drejtori po bën strërvitje mbi paralele.

“Çdo ditë dhe në fundjavë gjimnastikë, ecje, vrapim të paktën 2 orë në ditë, motivim për çdo sfidë”, shkruan ai. /newsbomb.al

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img