Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
43 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

“Zoti ju shpërbleftë me dashuri dhe begati të pafund”, Tom Doshi uron besimtarët myslimanë për Kurban Bajramin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kreu i PSD, Tom Doshi ka uruar sot besimtarët myslimanë me rastin e Kurban Bajramit.

Doshi vendosi të largohet nga politika ditën e zgjedhjeve të 25 prillit, ndërsa PSD arriti të nxjerrë tre deputetë që do të jenë në parlamentin e ri në shtator.

Mesazhi i Doshit:

Vllezënve besimtarë myslimanë i uroj me gjithë zemër festën e Kurban Bajramit, Zoti i pranoftë lutjet tuja dhe ju shpërbleftë me dashninë dhe begatinë e tij të pafund.

Me respekt,

Tom Doshi

Më shumë

spot_img
spot_img