Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1kmh
100 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
14 °
Enj
8 °
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

“Zoti bekoftë Shkëlzenin dhe Arminën”, Berisha publikon foton nga dasma: Këtë gëzim dua ta ndaj me ju miq

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar foton familjare nga dasma e të birit, Shkëlzen Berisha, me blogeren Armina Mevlani.

Në llogarinë e tij në “Facebook”, Berisha ka vendosur që këtë gëzim të madh ta ndajë me miqtë e tij, duke i uruar bekime çiftit.

“Sonte dasëm në familjen tonë dhe unë dua të ndaj me ju miq gëzimin e saj.

Shkëlzeni dhe Armina kurorëzojnë dashurinë dhe miqësinë e tyre! Zoti i bekoftë! Sb”, shkruan Sali Berisha, krah fotos me bashkëshorten e tij, Lirie Berisha, djalit dhe nuses.

Më shumë
spot_img


spot_img