Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

“Zotërinjtë e drogës”, policia shkatërron grupin kriminal në Itali, në pranga disa shqiptarë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një operacion i madh është zhvilluar herët në mëngjes në Itali. Mediat italiane raportojnë se janë angazhuar 120 forca të policisë, për të bërë të mundur arrestimin e “zotërinjve të drogës”.

Policia ka shkatërruar një grup të madh kriminal që merreshin me shpërndarje të lëndëve narkotike në Romë.

Nuk dihet ende numri i saktë i të arrestuarve, por mësohet se ka shtetas italianë, shqiptarë dhe marokenë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img