Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Zoran Milanoviç këshilltar i kryeministrit? Përgjigjet Rama: Është kaq i mirë me mua

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë konferencës së përbashkët me komisionerin Johannes Hahn, kryeministri Rama ka zbuluar se ish-kryeministri i Kroacisë, Zoran Milanoviç është një nga këshilltarët e tij më të mirë.

Gazetari kroat: Kam dëgjuar se Zoran Milanoviç është një prej këshilltarëve tuaj. Duam të dimë nëse është e vërtetë kjo?

Rama: Kroacia është e jashtëzakonshme, është një shembull fantastik i mënyrës se si ta ndjekim këtë ambicie.  Zoran është një mik i madh, i kam kërkuar këshillim dhe do t’i kërkoj sa herë ta takoj. Më duhet të them se ai është kaq i mirë me mua se asnjëherë nuk është i vonë kur jep këshillat e tij.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img