Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

‘Zogu i Tiranës’ shpërthen në emision: Nuk e rruaj fare…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Që kur ai u bë pjesë e ekranit fillimisht në emisionin “Aldo Morning Show”, Hermes Nikajn të gjithë e njohën me pseudonimin ‘Zogu i Tiranës”.

Por, realisht kjo nofkë nuk lidhet aspak me origjinën e tij, pasi Hermesi nuk është nga Tirana. Hermes komentohet shumë në rrjetet sociale për operacionet plasitike dhe orientimin seksual. Në emisionin “Një kat më lart”, ku Hermes ishte i ftuar së fundmi u pyet se a është lodhur nga gjykimet.

E në fakt përgjigja e tij nuk është se nuk pritej: “Më vjen për të qeshur. As nuk e rruaj fare me thënë të drejtën. Nuk dua t’ja di sepse jam shumë ok.”– është përgjigjur ai.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img