Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
24 %
1kmh
0 %
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

“Zogu” i Tiranës bëhet “i gjallë”, arresti në shtëpi e ka transformuar komplet, me kartmonedha euro dhe tullumbace feston ditëlindjen

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Hermes Nika ose ndryshe ashtu si të gjithë e njohim “Zogu i Tiranës” vijon të jetë nën masën e “Arrestit në shtëpi”, prej më shumë se një viti.

Arrestimi i tij kohë më parë teksa u ndalua në një dhomë hoteli me mikun e tij, një sipërmarrës i njohur nga Mamurrasi bëri namin.

Teksa është duke pritur vendimin e Gjykatës, Zogu sot ka festuar dhe ditëlindjen e tij. Ai ka publikuar disa foto të bëra për këtë ditë të veçantë ku vëmendjen tonë të plotë e mori pamja.

Me flokë të zgjatura dhe me gërsheta Hermesi ka zhvilluar një set fotografik me dy miqtë e tij.

Karmonedha Euro, torë, tullumbace, lule e dhurata të shtrenjta e rrethojnë gazetarin në këtë ditë të rëndësishme për të, ku nuk kanë munguar as urimet nga miqtë e shumtë të tij.

Më shumë

spot_img
spot_img