Tirana
few clouds
10.3 ° C
10.3 °
10.3 °
66 %
2kmh
20 %
Enj
19 °
Pre
20 °
Sht
17 °
Die
21 °
Hën
22 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Zjarri përfshiu garazhin e pallatit, zjarrëfikësi HERO shpëton foshnjën në Tiranë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Fotoja e zjarrfikësit hero, i cili shpëtoi foshnjën gjatë evakuuimit të banorëve në pallatin që u përfshi nga flakët mëngjesin e kësaj të diele në zonën e Freskut po bën xhiron në rrjet.

Në fotot e publikuara shihet momenti kur zjarrfikësi ka nxjerrë foshnjën nga apartamenti dhe po e mban në krahë ndërkohë që zbret nga shkallët e emergjencës.

Kujtojmë se mëngjesin e sotëm garazhin i një pallati në Fresk në rrugën “Fadil Deliu”  u përfshi nga flakët.

Policia mbërriti në vendngjarje dhe po punon për evakuimin e banorëve dhe neutralizimin e zjarrit.

Screenshot 12 12
Screenshot 13 9
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img