Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Zjarri përfshin banesën në Kamzë, ja si paraqitet situata

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një banesë në Kamzë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme.

Sipas informacioneve paraprake policia bën me dije se banësa në pronësi të shtetases N.H e cila ndodhet në rrugën ” Lura” është përfshirë nga flakët.

Fatmirësisht si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale, ndërkogë grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 30.09.2022, në Kamzë, në rrugën “Lura”, ka rënë zjarr në banesën në pronësi të shtetases N. H., dhe si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë
spot_img
spot_img