Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Zjarri në Ministrinë e Financave, policia tregon çfarë ndodhi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në bodrumin e Ministrisë së Financave ka rënë zjarr ditën e sotme.

Lajmi është bërë me dije nga burime për mediat dhe më pas është njoftuar nga policia.

Njoftohet se fatmirësisht nga zjarri nuk pati dëme në njerëz apo dhe sende me vlerë.

“Në bodrumin e një institucioni ka rënë zjarr dhe si pasojë janë djegur disa sende pa vlerë. Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”, thuhej në njoftimin e policisë së Tiranës.

Deri më tani nuk dihen arsyet e zjarrit në fjalë, i cili fatmirësisht u arrit që të shuhej në kohë, pa shkaktuar dëme.

Më shumë
spot_img
spot_img