Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022
spot_img

Zjarri në garazhin e pallatit në Astir, Policia: Janë lënduar 8 persona dhe janë djegur 4 automjete

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarr ka rënë në  orët e para të mëngjesit të sotëm në një garazhin e një pallati në Astir, ku janë lënduar 8 presona, të cilat kanë marrë ndihmën e parë mjekësore në spital.  

Si pasojë e zjarrit janë dejgur edhe 4 automjete të cilat ishin të parkuara në garazh.

albsig

spring

Tashmë grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 21.06.2022, në Unazë të Re, në rrugën “Aleksandri i Maqedonisë”, në orët e para të mëngjesit ka rënë zjarr në një garazh dhe janë djegur 4 automjete.

Si pasojë e zjarrit, janë dëmtuar lehtë dhe kanë shkuar për mjekim në spital shtetasit A. Xh., 28 vjeçe, F. J., 23 vjeçe, D. J., 27 vjeçe, I. Xh., 31 vjeçe, E. Xh., 27 vjeç, E. K., 35 vjeçe, M. B., 48 vjeçe dhe N. B., 50 vjeç, të cilët pasi kanë marrë ndihmën e parë mjekësore, janë larguar.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img