Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Zjarri djeg ullishtet pranë varrezave në Kaninë të Vlorës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Flakët nuk kanë të ndalur. Sapo fiket një, një tjetër aktivizohet. Autoritetet janë në terren, por situata është e vështirë.

Së fundmi flakët kanë përfshirë disa ullishte pranë varrezave të fshatit Kaninë në Vlorë.

Është njoftuar zjarrfikësja dhe po niset drejt vendngajrjes, pasi rrezikon të digjet pylli.  

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img