Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
2.1kmh
75 %
Enj
26 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Zjarrfikësit e kërkojnë prej 46 orësh, Rudina Hajdari bën status për shefin e sigurisë së Casa Italias: Ngushëllime familjes së Arjan Salës!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Forcat zjarrfikëse të Tiranës prej 46 orësh po kërkojnë brenda magazinës së qendrës tregtare “Casa Italia” 33 vjeçarin Arjan Sala, me detyrë shef sigurie në këtë qendër. Ai u fut për të shpëtuar punonjësit nga flakët por mbeti vetë brenda.

Kur familja nuk ka asnjë lajm për djalin e vetë, deputetja Rudina Hajdari përmes një mesazhi në Facebook, i shpreh ngushëllimet.

“I shpreh ngushëllime familjes së Arjan Salës, heroit që  sakrifikoi jetën e tij për të shpëtuar jetë të tjera njerëzish, në përballjen me flakët te qendra tregtare Casa Italia në Tiranë. Kjo ngjarje më preku shumë dhe më trishtoi. Një njeri i mirë humbi jetën për ti dhënë jetë të tjerëve! U prehtë në paqe heroi”, shkruan deputetja, në një kohë që as vetë familja nuk është deklaruar për 33 vjeçarin.

Screenshot 8 4


Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img