Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Zjarrfikësi bie në një pus teksa luftonte me flakët e mëdha

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarrfikës në Greqi teksa luftonte me flakët për të shpëtuar dy banesa në Kryoneri, gjatë ecjes ra në një pus.

Fatmirësisht nuk ndodhi ndonjë fatkeqësi dhe ai ka shpëtuar mrekullisht, pasi rrëzimi nuk ishte fatal.

Kolegët e tij kanë ndërhyrë menjëherë dhe fatmirësisht kanë mundur ta nxjerrin nga pusi ku kishte rënë.

Deri tani në Greqi raportohet për të paktën dy zjarrfikës në gjendje të rëndë për shkak të asfiksisë. Ata janë në intubim ndërsa mjekët po bëjnë të pamundurën për t’i shpëtuar.

Më shumë

spot_img