Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Zjarret në Elbasan, deputeti i PD publikon videon dhe ironizon: Po i shuajnë me mjete super moderne të importuara nga Rama

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi ka reaguar në lidhje me situatën e zjarreve në Elbasan.

Në një video të publikuar në llogarinë e tij në “Facebook”, ku shikohet një banor teksa përpiqet të shuajë flakët me një degë peme, Boçi akuzon Ramën se po rrezikon jetën e banorëve.

“Ja si shuhen zjarret në ullishtën e Elbasanit “me mjete super moderne”, të importuara së fundmi nga Rama! Jo vetëm që s’merr asnjë masë, por dhe lë banorët të rrezikojnë jetët e tyre”, shkuan Boçi.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img