Zjarr tek ambientet e Piramidës në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 19:18 21-11-2020 Zjarr tek ambientet e Piramidës në Tiranë

Në ambientet e brendshme të Piramidës në Tiranë, mbrëmjen e sotme ka rënë zjarr.

Bëhet me dije se nga zjarri nga vetëm dëme material.

Shërbimet e zjarrfikseve ndodhen në vendngjarje dhe bënë të mundur fikjen e zjarrit.

“Më datë 21.11.2020, rreth orës 18:15, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ka rënë zjarr në ambientet e Piramidës, ku ka vetëm dëme materiale. Sherbimet e zjarrfikseve ndodhen në vendngjarje dhe bënë të mundur fikjen e zjarrit,” njofton policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet autori që qëlloi me gurë qendrën shëndetësore në Elbasan
Dogana tregon raportin e muajit Tetor, ja sa TON kafe dhe cigare konsumojmë ne shqiptarët »
Article Logic
Execution time: 0.010776996612549
array(1) { ["section"]=> string(48) "zjarr-tek-ambientet-e-piramides-ne-tirane-228632" }