Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Përfshihet nga flakët ullishtja në Ballsh, zjarri rrezikon banesat në lagjen e vjetër (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një vatër zjarri është aktivizuar ditën e sotme në lagjen Bylis, në Ballsh. Flakët kanë përfshirë një sipërfaqe të konsiderueshme me ullinj dhe shkurre.

Mësohet se zjarri i aktivizuar është pranë banesave.

Screenshot 7 3
Foto nga vendngjarja

Forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojë për shuarjen e flakëve, të cilat favorizohen nga era.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img