Tirana
few clouds
10.3 ° C
10.3 °
10.3 °
66 %
2kmh
20 %
Enj
19 °
Pre
20 °
Sht
17 °
Die
21 °
Hën
22 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Zjarr në kuzhinën e një lokali në Fier, shtullungat e tymit pushtojnë zonën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarr i madh ka rënë ditën e sotme në Fier, në lokalin e një kuzhine.

Bëhet me dije se zjarri ka rënë pas Prefekturës në Fier, ku siç shihet nga fotot e mëposhtme shtullungat e tymit kanë pushtuar zonën.

Dyshohet se zjarri ka rënë në kuzhinën e një lokali nga friteza e vajit. Fatmirësisht nuk ka të lëndua.

Zjarrfikësja ka mbërritur në vendgjarje dhe po punojnë për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Screenshot 15 15
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img