Zjarr në zonën e "Selvisë" në Tiranë (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:49 29-04-2017 Zjarr në zonën e

Pak minuta më parë ka rënë zjarr në një pallat tek "Selvia" në Tiranë.

Sipas të dhënave paraprake mësohet se nuk ka viktima ndërsa ambulanca ka mbërritur me urgjencë në vendngjarje.

Ende nuk ka një njoftin zyrtar nga policia për shkaqet dhe dëmet e shkaktuara nga flakët, por raportohet se po punohet për zbardhjen e mëtejshme të ngjarjes.

 

jhhjhjj.jpg

ghghghg.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkodër, asgjësohen 2.5 kg dhe 502 fidanë Cannabis Sativa, arrestohen 3 persona (EMRAT)
Zbulohen detaje të reja nga MEGA-OPERACIONI: Kamionçina me drogë brenda banesës, gjenden rreth 2 ton lëndë narkotike »
Article Logic
Execution time: 0.011530160903931
array(1) { ["section"]=> string(45) "zjarr-ne-zonen-e-selvise-ne-tirane-foto-76861" }