Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zjarr në Shkodër gjatë mesnatës, shkrumbohen dy banesa

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4e4f31c304ab76d38bb24cf3a4ac98db

Dy banesa janë përfshirë nga flakët gjatë natë së mbëmshme në fashtin zi të Fushë-Arrëzit.

Bëhet me dije se banesat që janë përfshirë nga flakët janë në pronësi të shtetasve David dhe Petrit Kola. Flakët janë shkaktuar si pasojë e një shkëndije elektrike.

Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka patur të lënduar, por vetëm dëme material.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img