Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zjarr në parkingun e një pallati në Laprakë, evakuohen banorët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarr ka rënë pasditen e sotme në parkingun e një pallati, në rrugë “Dritan Hoxha”, në zonën e Laprakës.

Burimet paraprake bëjnë me dije se është bërë menjëherë evakuimi i banorëve, ndërsa në vendngjarje ka shkuar ambulanca dhe zjarrfikësja, e cila po punon për shuarjen e flakëve.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, por vetëm dëme materiale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit në godinë.

193597812 4350493584996065 1356856513363197768 n
Pamje nga vendngjarja

Informacion paraprak: Tiranë

Më datë 31.05.2021, rreth orës 17:35, në rrugën “Dritan Hoxha” ka rënë zjarr në parkingun e një pallati. Nga sherbimet e Policisë dhe sherbimet e zjarrfikses është bërë evakuimi i menjëhershëm i banorëve dhe po punohet për fikjen e zjarrit. Në vendngjarje ndodhet dhe sherbimi i ambulancës në rast nevoje për ndihmë mjekësore. Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img